Dołącz do naszego zespołu

Mamy Do Zaoferowania

15% ze sprzedaży naszych usług

Średnio za jeden zakup z polecenia jesteś w stanie otrzymać od 250 zł do nawet 450 zł.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół jest zawsze do usług w razie pytań dotyczących realizacji zamówień, czy sposobu działań marketingowych.

Dedykowane Narzędzia Marketingowe

Korzystaj z gotowych stories, postów wiadomości ulotek i formularzy oraz instruktaży, dzięki którym proces pozyskiwania klientów staje się jeszcze prostszy.

Opinie O Programie

Super sposób na dodatkowy zarobek. Wszystkie moje zamówienia były wynagaradzane prowizją! Polecam!

Daniel Kaczorowski

Byłem Klientem Pana Dawida. Po udanej współpracy dostawałem wiele pytań odnośnie kontaktu do Pana Dawida. Opcja zarobku na każdym zleceniu jest naprawdę warta polecenia. Pozdrawiam

Adam Wiśniewski

Szybka rejestracja i czasowa wypłata środków. Do tego bardzo łatwo pozyskać klientów z facebooka. Super opcja na dorobienie szybko i zerowym kosztem

Łukasz Kondratowicz

Podejmij współpracę już dziś

W razie dodatkowych pytań lub ofert współpracy proszę kierować zapytania pod poniższy numer telefonu lub adres mailowy.

Formularz kontaktowy

  Dodatkowe informacje

  Najczęściej zadawane pytania

  Po przesłaniu formularza rejestracyjnego przystępujemy do weryfikacji. Po zweryfikowaniu partnera dostaje on dostęp do panelu partnerskiego oraz do modułu z narzędziami marketingowymi. Wtedy zostaje również wygenerowany specjalny link dla indywidualnego partnera. Wszystkie zamówienia złożone przez ten link, będą wliczać się na konto zamówień partnera. Proste!

  Preferujemy wypłaty na platformie Paypal. Jeśli nie posiadasz konta Paypal na stronie partnera znajdziesz instrukcję jak je założyć. Możliwy jest również przelew na konto bankowe.

  Tak. Prowizji podlegają zamówienia powyżej 1200 zł. Należy przy tym zauważyć, że zaliczać się bedą praktycznie wszystkie  zamówienia, gdyż cena najtańszej usługi social mediów zaczyna się u nas właśnie od tej kwoty.

  Absolutnie nie. Nie jest to wymagane, jednak nie ukrywamy z doświadczenia, że znając nasze usługi dużo łatwiej jest je polecać.

  Środki wypłacamy z zaliczki klienta do 10 dni od jego przelewu. Zarabiaj szybki i z domu!