Duda Design
ładowanie...

Poznaj Nasz Zespół

Z pasji do spełniania Marzeń. Czas przedstawić artystów, których prace są świadectwem konsekwencji w dążeniu do prawidłowej realizacji projektów oraz "wyjątkowej" oryginalności.

About

Jesteśmy
Rodziną Skupioną Wokół Pasji

Duda-design to marka stworzona z miłości do inwencji twórczych. Wdrażanie projektów w życie, setki godzin przed monitorem, niezliczone ilości kawy czy nieprzespane noce, to prawdziwe świadectwo poświęcenia dla umiłowanej profesji. Ciężko pisać o sukcesach, dlatego jako założyciel pragnę tę stronę poświęcić podziękowaniom kierowanym dla każdego z osobna z naszego zespołu. To dzięki waszej pracy pozyskaliśmy zaufanie, które doprowadziło nas tak daleko.

Dawid Duda - Założyciel

Nasze usługi

W Czym Pomagamy?

Identyfikacja Marki

Tworzymy różnego rodzaju grafiki, loga, szablony wizytówek. ulotek czy plakatów. Budujemy Twoją markę od A do Z i zapewniamy jej wyróżniającą i przyciągającą wizualnie formę.

Prowadzenie Social Mediów

Dziś to Facebook i Instagram rozdaje karty. Dzięki naszemu doświadczeniu z algorytmami obu tych portali, jesteśmy w stanie organicznie budować często profile, które sprzedają a co więcej są kluczową wizytówką dla Ciebie i Twojego Biznesu.

Pozycjonowanie i Google Ads

Słowa kluczowe, szybkość witryny jakość łączy ... To wszystko i wiele wiele więcej decyduje o tym, czy to ty czy konkurencja pozyska nowego klienta. Nasi specjaliści zadbają o twoją pozycję w wyszukiwarce. Dodatkowo sprowadzą potencjalnych klientów szybciej, dzięki oprogramowaniu, które dostosuje odpowiednią grupę docelową dla Twoich usług/produktów.

Tworzenie Stron internetowych

Zaskakujemy w prostocie i funkcjonalności. Nasze strony bazują na systemie WordPress'a. Posiadają wbudowany panel do administracji. Ich treść idealnie pasuje do każdego urządzenia, na którym strona jest przeglądana. Co najważniejsze budują bazę stałych klientów i pogrubiają portfele.

Poznaj Nas

Rodzina Duda-Design

Nicole Górczyńska

Projekt Menager

Piotr Tumiłowicz

Pozycjonowanie

Dawid Duda

Strony Internetowe

Kasia Kowalewicz

Grafik

Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm od początku do końca. Można spać spokojnie. Strona zgodna z projektem i z kilkoma dodatkami, których się nie spodziewałam! Dziękuję i Polecam !

Kasia Leśniewska Założyciel internetowego sklepu z biżuterią

Byłem bardzo sceptycznie nastawiony co do marketingu na social mediach. Natomiast przyrost 6 tysięcy osób na profilu w przeciągu 6 miesięcy uważam za duży sukces. Czapki z głów. Polecam !

Dawid Igracki Systemy Fotowoltaiczne

1000 zł i w pierwszym miesiącu 30 klientów. To była dobra inwestycja a kontakt z Panem Dawidem mamy do dziś. Polecam współpracę

Łukasz Szydlik Założyciel firmy IGG Budownictwo

Bardzo estetyczne wykonanie strony. Dodatkowo oferta z sesją zdjęciową dla produktów, która okazała się być strzałem w 10! Polecam

Renata Kryczek Właścicel sklepu Włoska Szafa
VIEW
CLOSE